Dovoľujeme si Vám ponúknuť špičkový produkt v oblasti úspor energie a financí.

 

Okná a dvere REHAU sa vyznačujú vynikajícím spracovaním povrchu, veľmi dlhou životnosťou, jednoduchou údržbou, vysokými hodnotami tepelnej a zvukovej izolácie. To je dosiahnuté použitím najmodernejších technológií, ktoré rešpektujú aj stavebné trendy budúcnosti. 

V súčasnosti tvoria nosnú časť predaja okná vyrobené z profilových sád REHAU Brillant-Design a REHAU Euro-Design 70 u ktorých je stavebná hrúbka ideálnych 70 mm a päťkomorová technika vytvorí efektívnu tepelnú izoláciu Uf = 1,3 W/m2K ponúkaný je elegantný oblý aj technický hranatý. 

 

V našej ponuke nájdete aj okná budúcnosti vyrobené z profilov REHAU GENEO.

 

 Farebná rôznorodosť podľa Vašich požiadaviek je taktiež súčasťou našej ponuky. 

Nemecké kovania ROTO, MACO a GU vyhovujú najnovším štandardom. Hlavným cieľom všetkých troch výrobocv je maximálna ochrana proti vlámaniu a odolnosť vočí korózii. 

Ako zasklenie ponúkame štandartne izolačné dvojsklo zložené z dvoch 4 mm tabúl skla a 16 mm medzery plnenej argónom, toto sklo má vynikajúcu tepelnú izoláciu U=1,1 W/m2K. 

V ponuke pre Vás máme aj čím ďalej populárnejšie izolačné trojsklo kde sa  prestup tepla vyrovná unikátnej hodnote U=0,7 W/m2K. 

Samozrejmosťou je aj široká ponuka vzorovaných, reflexných a bezpečnostných skiel.

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria

Copyright © BP Group 2012
Created by CREAS